O firmie

Firma powstała w 1991 roku, w czasach kiedy rynek chłonął wszystko, inflacja szalała, a zysk był niepewny. Szyć umiał każdy, a przynajmniej tak nam się wydawało. Postawiliśmy na krawiectwo. Odzież robocza wyszła przez przypadek. Podobno łatwiejsza od konfekcji. Dzisiaj się z tego śmiejemy, bo wiemy, że wcale tak nie jest, ale wtedy… Szalone lata 90-te to okres nauki. Uczyliśmy się swojego fachu, uczyliśmy się zarządzania ludźmi, prowadzenia firmy. Pierwsze poważne umowy, pierwsze pomyślne kontrakty, pierwsze błędy. Udało nam się. Stworzyliśmy firmę godną zaufania, do której chętnie się wraca, która tworzy dobre, uczciwe relacje z Klientami. Staliśmy się fachowcami.

Na początku nowego wieku dołączyło młode pokolenie. Wychowani w innych czasach, jak przez mgłę pamiętają tamten okres bez komórek, maili, firm kurierskich, ubezpieczeń. Świat poszedł do przodu a my zyskaliśmy nową energię, zapał do pracy, otwartość na zmiany i nowe pomysły. Wspólnymi siłami wykonaliśmy wielki skok do przodu. Z firmy garażowej przekształciliśmy się w sprawne przedsiębiorstwo, z własną siedzibą, której nie musimy się wstydzić. Zastrzyk nowych technologii, wiedzy technicznej i kreatywności młodych połączyliśmy z doświadczeniem, mądrością i rozsądkiem starszego pokolenia. Dzięki temu o naszym fachu wiemy wszystko. Przeszliśmy długą drogę od radełka, bibuły i ręcznego wycinania nożyczkami po komputerowe systemy wspomagania produkcji. Znowu nam się udało. I jesteśmy z tego dumni!

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w zaopatrzeniu firm w odzież roboczą, obuwie robocze i artykuły BHP. Współpracujemy z firmami z wielu branż: od budownictwa przez sieci handlowe po centra dystrybucyjne. Wszędzie tam, gdzie są pracownicy fizyczni. Jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych wymagań. Doradzamy przy wyborze fasonu, tkanin, kolorystyki, oznakowania. Szyjemy również dla firm zajmujących się wynajmem odzieży roboczej. Obsługujemy zarówno duże jaki i małe firmy zapewniając kompleksowe zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju artykuły BHP.

Z myślą o klientach indywidualnych prowadzimy sklep stacjonarny z odzieżą roboczą, obuwiem roboczym i artykułami BHP. W naszym sklepie znajdą Państwo odzież naszej produkcji – spodnie, ogrodniczki, polary, kurtki – a także odzież importowaną, obuwie marek Demar i VM, rękawice robocze.

Zapraszamy do współpracy!